Hanna TRAVEL

Podróże - noclegi - rezerwacje - apartamenty - hotele

wczasy w pobierowie

Pobierowo to nadmorska miejscowość słynąca z pięknych, piaszczystych plaż. Klifowe brzegi, a także przymorska dolina to elementy, które sprawiają, że ten krajobraz jest jeszcze wspanialszy. Wybierając się na wczasy w Pobierowie, nie możecie przegapić tego widoku. Jest wręcz zachwycający. Z pewnością nie musicie zastanawiać się, czy Was na to stać. Na turystów przyjeżdżających na wczasy czekają domki wypoczynkowe i noclegi w niskich cenach. Dzięki temu, jedyne, nad czym będziecie musieli się zastanowić to długość pobytu.

Galeria zdjęć

noclegi w pobierowie

Noclegi w Pobierowie znajdziecie we wszystkich kategoriach. Obok prywatnych kwater i pokoi znajdują się do wynajęcia domki w Pobierowie czy apartamenty. Ich przystępna cena w połączeniu ze wszystkimi atrakcjami tego miasta zachęcają do odwiedzenia go w sezonie letnim. Wspaniała zabawa i 100% wypoczynek są w Pobierowie gwarantowane.

wirtualna podróż po pobierowie

atrakcje pobierowa

Wczasowicze przyjeżdżający do Pobierowa korzystając z pięknej pogody, spędzają głównie czas na plaży. Nie jest w tym nic dziwnego, ponieważ ich czystość w połączeniu z szumem morza jest wręcz przyciągająca. Oczywiście wybierając się tam na wakacje nie powinniście ograniczać się tylko do tej jednej przyjemności. Jadąc na wakacje do Pobierowa koniecznie powinniście wybrać się na ulicę Grunwaldzką. Tam każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniałą atrakcją dla całych rodzin będzie wizyta w oceanarium. Będziecie mogli podziwiać z bliska gatunki morskich ryb. Następnie możecie wybrać się na obiad i lody, a miejsc do wyboru jest wiele. Wieczorem, po upalnym dniu, dorośli mogą spędzić czas w jednym z pubów znajdujących się przy tej ulicy. Gdy już tam pójdziecie, możecie wybrać się do owianego wieloma opowieściami domu Ewy Braun. Znajduje się on na końcu ulicy Grunwaldzkiej. Drewniany obiekt to miejsce zamieszkiwane niegdyś przez kochankę, a następnie żonę Adolfa Hitlera. Może nie jest to atrakcja turystyczna sama w sobie, ale z pewnością miejsce, które przyciąga turystów.

co jeszcze robić w pobierowie?

Obawiacie się, że wybierając się na wczasy do Pobierowa zaskoczy Was deszczowa pogoda? Nie musicie! Wtedy także ulica Grunwaldzka czeka na Was otworem. Jeśli wcześniej zdążyliście skorzystać z wszystkich atrakcji, możecie wybrać się na degustację ryb morskich i spędzić miło czas. Płynie on tam bardzo szybko, więc dzień nie będzie stracony. Kolejną, niekwestionowaną atrakcją Pobierowa, a także miejscem godnym odwiedzenia jest również zegar kwiatowy. Zamontowane wskazówki na usypanym wzgórzu- brzmi ciekawie. Wkoło znajdują się kwiaty, które tworzą piękną mozaikę, a pod zegarem zielone rośliny tworzą nazwę miejscowości. Widok jest zachwycający.


Dla aktywnych turystów, dla których domki są jedynie miejscem, gdzie wyśpią się przed kolejnym intensywnym dniem też coś mamy. Jeśli pływanie w morzu Wam nie wystarczy, zachęcamy odwiedzić park linowy. Znajduje się w nim 58 przeszkód i 64 platformy. Oczywiście do pójścia tam możecie namówić swoje rodziny. Różne stopnie trudności umożliwią świetną zabawę wszystkim od najmłodszych i początkujących do starszych i doświadczonych.

plaża w pobierowie

© HannaTravel - podróże - noclegi - rezerwacje - apartamenty - hotele