Wyjazdy dla kobiet – Idea

Mamy taką małą tradycję na naszych wyjazdach, że kiedy podróż dobiega końca, wspólnie idziemy na pożegnalnego drinka albo kolację. Możemy wtedy podsumować wyjazd i opowiedzieć o naszych wrażeniach.

Dowiedziałam się jak lubię odpoczywać. ~ Jola

Do tej pory jeździłam z walizką, ale zawsze chciałam spróbować podróży z plecakiem. ~ Teresa

Już mnie Azja i backpacking tak nie przeraża! Teraz wiem, że chcę spróbować podróżować również sama. ~ Zuza

Na co dzień pracuję umysłowo, tam nie miałam czasu myśleć o codzienności, dzięki czemu naprawdę wypoczęłam, za to zmęczyłam się fizycznie, bardzo, ale warto! ~ Ania

Nauczyłam się, jak odpoczywam, co mnie zachwyca, co fascynuje, a co przerasta. ~ Marta

W dwóch słowach: fantastyczne przeżycie! Genialny pomysł na wyjazd dla osób, które z rożnych względów nie chcą bądź nie mogą pojechać z towarzystwem. ~ Ada

Nasze wyjazdy powstały z myślą o kobietach, które na co dzień wykonują różne role społeczne, mają różne doświadczenie życiowe i codziennie odpowiedzialne są za różne obowiązki w pracy i w domu.

Podczas wspólnej podróży o nic nie musisz się troszczyć – my nad wszystkim panujemy! To jest czas dla Ciebie. Jedynym Twoim zmartwieniem powinno być to, czy napijesz się soku z limonki czy wody z kokosa. 😉 Chcemy, żebyś odpoczęła i oderwała się od problemów.

Nasze wyjazdy są skierowane do kobiet, które chcą poznawać świat, inne kultury i miejsca albo przeżyć jakąś przygodę. Być może chcą wyjechać w nowym towarzystwie albo z pewnych względów nie chcą jechać w grupie mieszanej.

Wspominając nasze dotychczasowe kobiece podróże możemy powiedzieć, że jedne z najbardziej wartościowych chwil to wieczory, kiedy po kolacji siedzimy przy stole i prowadzimy babskie rozmowy. Żartujemy, wspominamy, dyskutujemy. Wymieniamy się doświadczeniami. Tworzą się więzi i zawierają przyjaźnie.

Były z nami kobiety w wieku od 20-kilku do 60-kilku lat. Były singielki, mężatki, rozwódki, mamy i nie-mamy. Były osoby, które Azję już trochę znają, a były też takie, dla których to pierwszy wyjazd poza Europę.

I każda Uczestniczka z osobna jest dla nas tak samo ważna i chcemy, aby znalazła w naszym wyjeździe coś dla siebie.

Podczas naszych wyjazdów dowiadujesz się więcej o sobie samej, budujesz pewność siebie, uczysz się słuchać swojego ciała w nowych warunkach. Poznajesz świat w ciekawy sposób, poprzez doświadczenia, degustacje i historie, jesteś bliżej lokalnej kultury i możesz przeżyć świetną przygodę! 😉
A to wszystko w gronie fajnych podróżniczek – te znajomości i wspomnienia zostają na lata!

Zobacz poniżej jak bawiłyśmy się do tej pory! 🙂

Jedziesz z nami? 🙂